MŮJ ROK 2017 ♥

Napsal PavlinQua111.bloger.cz (») 4. 1. 2018, přečteno: 635×
pizap-25.jpg

Ano, je to tady zase. Rok 2017 je za námi, a máme tu rok nový. Jsem neskutečně ráda že jedna "kapitola" se uzavřela a je tady nová. Na tento článek jsem se těšila, ani nevíte jak moc. Je fajn se ohlédnout za rokem a zavzpomínat si. Tenhle tip článku dělám pravidelně každý rok a jsem za to ráda. Můžu si je pak číst a vzpomínat.... miluju to prostě. Takže ani letos, se ohlédnutím za rokem 2017 nevyhnu. Nechci :-) 

Rok 2017 pro mě byl skvělý, ale zároveň i náročný. Přesto ho ale hodnotím pozitivně, a patří k mým lepším rokům... Poznala jsem spustů skvělých lidí za které jsem vděčná a kterých si  vážím. Každý jeden člověk měl a má v mém životě už důležitou roli... Někteří mě poučili, zklamali nebo odešli. Ale každý koho jsem potkala, je  pro mě už důležitý. Pomohl mi k tomu, kde právě teď jsem. At' už v dobrém nebo ve zlém, ale pomohl. Za což jsem vděčná.. každý mě posunul dál. No, bohužel i v tomto roce nebylo všechno jen růžové, ale tak to bývá. Tohle je prostě život. A mi se musíme naučit s tím bojovat, protože i v tomto novém roce určitě bude něco, co nás mnohdy zlomí. Život takový bohužel je. Žádný rok není a nebude růžový. Ale může být lepší, když je člověk silný a bude se radovat i z maličkostí. Naučí se s ním bojovat. 

Vlastně, dalo by se říct, že rok 2017 byl můj rok. Psala jsem to už jak začal. A taky že byl super právě proto,  že v něm byla 7, což je moje oblíbené číslo. Které mám navíc v datumu narození... Takže to bylo jasné, že bude štastný rok. Respektive jsem si ho tak sama udělala. Ale jak jsem tedy už zmínila, nebyl to jen štastný rok. Stalo se mi i tady spoustá nepříjemných zážitku a věcí... Jen ty dobré zkrátka převažují, nepřipouštěla jsem si je. Žila jsem jen z těch dobrých věcí. Naučila jsem si špatné věci tolik nebrat a pomohlo to, takže to samé doporučuju i vám. 

Navíc, rok 2017 nastartoval rok 2018. Uvědomila jsem si spoustů věcí a díky práci se mi otevřeli nové možnosti. Mohu díky tomu cestovat a dále poznávat nové lidí, což mě neskutečně baví a miluju to. Takže už samozřejmě mám plány a vím co chci dělat, a kam se plánuju podívat... A to všechno přinesl rok 17. Dále jsem si uvědomila že chci a budu studovat. Tenhle rok byl jiný a opravdu můžu říct můj. Hodně jsem se "změnila". Taky jsem změnila pohled na mnohé věci, změnila jsem názory a celkově jsem udělal spoustu věcí, které bych ještě před pár lety neřekla že udělám. Ale nelituji toho a všechny věci byli super. Nebylo to nic špatného nebo nelegálního... Tento  rok také "nový", dalo by se říct objevovací... jop, to je to slovo. :-D. Stihla jsem se v minulém roce dokonce nešťastně zamilovat. ( Ano, i když jsem tak úžasná.. Stalo se:-DD), samozřejmě si teď dělám legraci:-D. Jak jinak to taky brát.. 

Další (skvělé) věci, které minulý rok přinesl... 

Budu se snažit vám to shrnout od začátku. LEDEN-PROSINEC. Pěkně co se dělo od začátku... 
Začátek roku začal relativně klidně, zajímavější věci se staly až od února. Například jsme se přestěhovali. Což beru jako super začátek a dost nám to všem pomohlo. Taky jsem už ze začátku poznala spoustu skvělých lidí...
Ale také to bylo období školy. Blížili se závěrečné zkoušky, které jsem úspěšně zvládla, a jsem na to hrdá. Na sebe jsem hrdá. Tehdá to pro mě byla ta nejlepší věc. Je vlastně pořád:-D...
Taky jsem byla v létě poprvé v Praze. Což byl neskutečný zážitek, za který jsem vděčná. (Ale více se můžete dočíst ve článku který jsem dělala). 

Poznala jsem i další hezké místa, se super lidma. Kterých si pořád vážím a děkuju jím za to. 
Byla jsem třeba prvně stanovat :-D. 
Taky se událo spousta dalších žážítku, výletu atd.. Neskutečně jsem se nasmála. Díky lidem které jsem poznala, na tento rok ráda vzpomínám. Byli to totiž nezapomenutelné okamžiky a zážitky které jsem roky zpátky neprožívala. 

Ale hlavní a pro mě nejlepší, nejdůležitější věc která se stala. Zjistila jsem co mě opravdu baví a naplňuje... Bohužel/bohudík, jsem ale díky tomu ještě zjistila že kadeřnice prostě nemůžu a nechci být. Ale taky mi to přineslo fajn zážitek. Byla jsem měsíc v salonu, kde jsem se aspoň chvílí cítila a byla kadeřnicí... Nebylo to úplně ideální, pravda. Ale aspoň jsem to zkusila a zjistila že tohle vážně ne. Že tohle prostě není pro mě. Zjistila jsem ale aspoň díky této zkušenosti co mě bude vážně bavit a baví. Takže jsem i za tuhle zkušenost vděčná a vnímám to pozitivně. Nicméně, jsem teď díky tomu v nové a první opravdové práci, kde jsem šťastná. Opět jsem tam poznala super kolegy a lidí. Nemyslím teď jen taky cestující. (Ale na to plánuji speciální článek). Můžete vidět i na instagramu, pokud mě tam tedy sledujete :-D, že mě to baví. Protože žádná směna není stejná, vždy potkám někoho kdo mě překvapí... at' už v dobrém nebo zlém. (Poslední dobou, víceméně v dobrém). Díky bohu za to :-D. Takže vlastně i díky práci jsem objevovala nové místa. 

Taky jsem byla na skvělých akcích a událostech, párty...Poprvé jsem taky byla na svatbě své kamarádky. Což byl, je parádní zážitek... Byla to zkrátka super zkušenost, se super lidma. (opět:-D)...

» Nebudou tu ty smutné věci které se stali. Sice byli součástí, ale jak jsem psala, vnímám jen ty dobré věci, v hlavě mám jen ty skvělé zážitky. Například Olomouc. Byla jsem tam poprvé za kamarádkou a plánuju tam jet znova.

Snad jsem vám popsala všechno co se stalo, a na nic jsem nezapomněla. Nejsou tu každé zážitky, ale jen ty "velké" a pro mě významné, které mě nějakým způsobem změnili a tvoří celek tohoto, teď už vlastně předešlého roku.  Stalo se spousta skvělých věci, některé bych popravdě ani ve snů nečekala. Vážím si i smutných věcí. Dali mi jistou lekci, a svým způsobem byli dobré, leč smutné...

Miluju rok 2017. A bude pro mě navždy jako ten můj.., protože byl. Trávila jsem ho také z přátelí... Nejlepší věc a zážitky.
Ještě bych ráda zmínila jednu důležitou "věc". Tenhle rok jsem si hrozně moc oblíbila zpěvačku Lanu Del Rey.
Její písničky miluju a stala se mojí TOP, oblíbená zpěvačka roku 2017. Pocity které u její písní mám, se nedají dost dobře popsat... musíte si ji prostě poslechnout. Pomohla mi v mnoha životních situacích. Možná to zní jako klišé, ale je to tak. Můžu ji poslouchat když jsem smutná, veselá, nešt'astná a vždy mi nějak pomůže. Její hlas je naprosto úžasný a krásny... Má v něm něco, co žádna jiná zpěvačka, možná proto ji můžu poslouchat pořád. Celkově má v písních takově to "něco". Něco, co můžu poslouchat právě i když jsem smutná ale i veselá. Je spousta písníček u kterých se  váže vzpomínka, a je jedno jestli veselá nebo smutná. Pořád ji zkrátka budu poslouchat! U žádného interpreta nemám tolik oblíbených písniček v jednom roce. Nemám u žádného interpreta tolik vzpomínek jako právě u ní... Je teda pravda že ji poslouchám víceméně ve smutných chvílích. Na smutek je totiž ideální.

Doufám že víte co chci popsat, ale lépe to nejde. Kdo zná, zažil chápe. A kdo ji nezná, musí to napravit. Rozhodně si ji doporučuju poslechnout.

Určitě se pochlubte jaký byl váš rok a jaký bude rok nový, 2018.

Osobně věřím, že nový rok bude aspoň minimálně stejně super jako předchozí. Určitě přinese spoustu nových lidí a skvělých zážitku. Takže se už teď neskutečně těším. 

Nemám úplně teorie jaký bude rok nový. Ale at' bude jakýkoliv, těším se. A jsem zvědavá co mi přinese.. 

(trošku možná tuším)... TAKŽE VŠEM JEŠTĚ JEDNOU PŘEJU  HODNĚ ÚSPĚCHU A SIL. 

P.S snad jsem na nic nezapomněla... :-D. Zároveň jsem se snažila svůj rok popsat jak nejlépe umím. 
Takže doufám že to dává smysl. 
Hezký den všem a děkuju za každého čtenáře a btw. Změny jste mohli zaznamenat i v oblastí blogu...

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a dvanáct