Konec školy / prázdniny ANEB moje poslední dny na škole a celkově obor kadeřník

Napsal PavlinQua111.bloger.cz (») 26. 5. 2017, přečteno: 756×
pizap-com14957582713221.jpg

Tenhle článek můžete brát jako náhradů za článek "prázdniny" který už nebude, protože moje tři roky školy končí, končí mi můj "studentský život" ale blíži si výzo, takže jsem stejně podobný článek udělat chtěla, TAK JE TADY :-)

Podělím se svámi o moje celé tři roky na škole a celkově co mi dal oborkadeřník atd... ANO-NE ...

Zkrátka je to nostalgicko "volný" článek :-D pohodový (doufám :-D )

Dneska 26.5. jsem byla na poslední praxi ( už nebudu mít ani školu ) což je na jednu stranu fajn, a jsem ráda že budu už pracovat, ale na druhou mi to je líto a bude mi to chybět, budou mi chybět i ty lidi, se kterýma se teda vídat budu, jenže to už nebude ono a tak celkově to je neuvěřitelné že to končí, úplně si pamatuju na prvák a už je konec, vlastně na prvák i druhák a celkově školu budu vzpomínat v dobrém a jsem ráda, že jsem měla tak paradní mistrové (jasně jsou tam i učitelé které mi chybět nebudou) :-D zkrítka to končí, ale zase už budu a jsem dospěla.

Ted´ mě už jen čekají zkoušky, na které se těším a chi už je mít zasebou, ale samozřejmě se i bojím, takže mi držte palce :-D už jen 6 dní do písemných, což je taky neuvěřitelné že dělám zkoušky, celkově to uteklo.

Už mám i něco naplánováné po škole, ale jak víte články budou

Na zkouškách bych si chtěla vytáhnout vlas a vlaové ústrojí (je to teda "náročné") ale baví mě a umím ho, rozhodně nechci kosmetiku nebo péče o ruce a nohy, to není v oboru (je super něco vědět a naučím se to) ale není to z oboru, takže si to vytáhnout nechci, vlastně chci ukázat že si výuční list zasloužím a říct něco z oboru ne kosmetiku když nejsem kosmetička.

Ještě se s vámi podělím o "historku" mojí samostané práce (kterou jsem naštěstí odevzdala) a jsem ráda. protože s ní  byli problémy (dělala jsem jí jednak dva měsíce) a byla jsem ráda že už to mám hotové, ale málem to vypadalo bledě a že to vůbec neodevzdám, protože se mi ztratil technologický postup ůčesů v den kdy se to mělo odevzdát, ale všechno se naštěstí vyřešilo, taky jsem ji málem ztratila, což by byla moje smrt, dva měsíce práce v čudu (těd´se tomu směju, ale v tu chvíli mi to nepřišlo vtipné :-D a celkově mě to dost stálo, materiál, barva, kroužková vazba... ale nelituju :-)

Ted´jen doufám že to dopadne dobře a budu profi kadeřnice

Jaký byl obor kadeřník ?

Podle mě jsem měla super praxi, kde jsem se něco naučila

Ráda vzpomínam na začátek prváku a druháku, měli jsme vlastně i rozlučku se třídou která byla boží :-) :-)

Noo, a už to končí, ještě dát zkoušky, které se blíži a bude konec. A všem co už skončili taky gratuluju a vám ostatním, co ještě pokračujete držím palce.

Takže, pokud někdo uvažujete o kadeřnické škole tak rozhodně ano a hlavně si věřte :-) mě ta škola dala hodně (zkušenosti, kámoše a zážitky) rozhodně to nebyli zbytečné a hrozné roky

tak jo, na závěr jen doufám že se vám tento článek líbí :-) a pokud budete taky dělat zkoušky tak držím palce :-) dáme to a dáte to ♥ wau, vážně mě to mrzí, když to tak beru, tak naposled už do školy pujdu na zkoušky, vlastně se i těším

Celkově ten poslední týden praxe a školy byl uvolnění a jiný než ostatní

THE END HIGH SCHOOL

1886

Ff_3

High-school

High-school-graduation

Img-1047-1140x855-resizer-800l500s-800x500

Lmspic

Maxresdefault_17

R-high-school-graduation-large570

Stredni-skolstvi

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a dvě